MENU

Sabaty sú útulný domov pre Vašu rodinu

Dizajn bez názvu_web

O projekte

Byty Sabaty ponúkajú bývanie, aké v Poprade nemá obdoby. K dispozícii máme 5 samostatných bytových domov s dvomi podlažiami, ktoré poskytujú bývanie v 4 samostatných bytoch s vlastným vchodom a záhradkou.
20 bytov
Záhrady od 30 m²

Na mieru

Pre každého kto by uvítal grilovačku s priateľmi, priestor pre detský bazénik alebo posedenie na záhrade s kávou v ruke. Bývajte v byte a spojte vonkajšie aktivity s nenáročným bývaním.
byty sabaty poprad_web

Parkovanie

Aj vaše auto potrebuje domov. Pri bytových domoch je z južnej časti pripravených 31 parkovacích miest, ktoré sa tešia na svoje poslanie.
byty sabaty poprad (1)
byty sabaty poprad
Map2Map_mobile_web

Štandard

V cene holobytu má majiteľ k dispozícii taktiež predzáhradku vo veľkosti až do 123,87 m².

Každý pozemok je oplotený a poskytuje maximálne súkromie. Veľkým benefitom sú aj okná z trojskla. Byty sú oddelené akustickou stenou, ktorá absorbuje prípadný hluk susedov.

Pre viac detailov kliknite na tlačítko nižšie.
CHCEM VEDIEŤ VIAC
hotel63_bytysabaty (1)
hotel63_bytysabaty

Kvalita

Výstavbu realizujú overené stavebné spoločnosti, ktoré pracovali aj na projektoch ako Hotel63, Bytový dom Javor, Hotel Lomnica a mnoho iných.
Fázy výstavby Byty Sabaty

Fázy výstavby

Bytové domy budú vystavané postupne. V prvej fáze so začiatkom 2Q 2023 začíname s výstavbou troch bytových domov v západnej časti projektu. Ďalšia fáza projektu bude plánovaná počas priebehu výstavby.

Prinášame elegantné riešenie bývania v novej štvrti Popradu s výbornou dostupnosťou

cross